Artistic

North Cape Drysuit ERIPAKKUMINE

Tühjenda valik

North Cape tippklassi kuivülikond on oma paljude kasulike lisadega spetsiaalselt ekspeditsioonide läbimiseks loodud.

Mugavaks sõiduks on ülikonna kaelatihend neopreenist ning käiste tihendid seest lateksist ning väljast neopreenist. Ülikonnal on veekindlad nailonsokid.

Ülikonna selga panemiseks on istmikul kvaliteetne YKK lukk, mille teine funktsioon on kasutus tualettlukuna. Veekindel kapuuts on näo ümber tõmmatav ning kokku rullitav. Pikkadeks sõitudeks on 3 pritsmete eest kaitsevat taskut, üks võrktasku ning suur, mõlemalt poolt lahtine fliisiga vooderdatud esitasku.

Tehnilised andmed
Mõõdud/materjalid
Detailid
Materjal
3 kihiline nailonkangas, nailonsokid, spetsiaalne lõige suureks liikumisvabaduseks
Vettpidavus ja hingavus
Vettpidavus: 10,000mm H2O; Hingavus: 4,000g/m2/24hrs
Omadused
Istmikul kvaliteetne YKK lukk, mille teine funtsioon on kasutus tualettlukuna. Vöökoht muudetava laiusega.
Kapuuts
Veekindel helkurribadega kapuuts on näo ümber tõmmatav ning kokku rullitav
Tihendid
Välised käised 3,0mm neopreenist, sisemised käised lateksist. Kaelatihend neopreenist.
Taskud
3 pritsmete eest kaitsevat taskut, üks võrktasku ning suur, mõlemalt poolt lahtine fliisiga vooderdatud esitasku.
Õmblused ja pesemine
Teibitud ja kuumkeevitatud õmblused, materjal on keemilises pesus pestav
Transport ja tagastus

Ostukorvis on võimalus pärast aadressi sisestamist valida kahe erineva kättesaamisviisi vahel:

1) Harjumaa ladu: Aiandi tee 21, Viimsi (E-R 10-16.00) – Tasuta.

2) Kulleriga üle Eesti (kuni 1 nädala jooksul tellimusest) – Loe alt edasi.

 

Maksad VAID kõige kallima tooteklassi transpordi eest (näiteks paadi tellimisel kogu lisavarustuse transport tasuta.)

Paati/jäika SUP’i tellimata 20 sama kaubakategooria toodet 1 transpordihinnaga.

 

Leia oma postiindeks siit.

Postiindeksid vahemikus 10000…19999:

Paat/jäik SUP: 25€ x tellitud kogus

1-20 Aeru/täispuhutavat SUPi: 18€

1-20 Muud toodet: 12€

 

Postiindeksid vahemikus 20000…89999:

Paat/jäik SUP: 60€ x tellitud kogus

1-20 Aeru/täispuhutavat SUPi: 18€

1-20 Muud toodet: 12€

 

Postiindeksid vahemikus 90000…99999:

Paat/jäik SUP: 65€ x tellitud kogus

1-20 Aeru/täispuhutavat SUPi: 18€

1-20 Muud toodet: 12€

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu!

 

Tarneajad Eesti piires

Laos olevad tooted: 3-7 päeva

Järeltellitavad ning tellimuspõhiselt valmistatud tooted: maksimum 4-6 nädalat

 

Näiteid ja täpsemat informatsiooni transpordi hindade kohta loe lisaks siit.

Informatsiooni ostutingimuste ja kauba tagastuse kohta loe lisaks siit.

Suurused
Suurus (cm)XSSMLXLXXL
Täispikkus156160164171176178
Püksid (vöökohast pahkluuni)98101104107110112
Jaki pikkus586062646668
Käis707376798386
Rind108116124132140148
Puusad889296102110120