Artistic

Asco Drysuit ERIPAKKUMINE

Tühjenda valik

Asco on nõudlikuks kasutamiseks mõeldud kuivülikond pikkadeks sõitudeks ning ekspeditsioonideks.

Sellel on diagonaalne Tizip Dry Zipper lukk ülikonda sisenemiseks, mille teine funktsioon on kasutus tualettlukuna. Asco kuivülikond on äärmiselt vastupidav ning põlvede-, istmiku- ja küünarnukkide juurest lisaks veel tugevdatud. Rõiva lõige on spetsiaalselt suure liikumisvabaduse jaoks tehtud.

Tehnilised andmed
Mõõdud/materjalid
Detailid
Materjal
3 kihiline nailon
Veekindlus
10.000 mm
Hingavus
4.000 gr/m2/24h
Kaal
Suurus L ca. 2150g
Kapuuts
Eemaldatav
Tihendid
Sees latekstihendid käistel ja kaelal, väljas neopreentihendid
Lukud
TizipTM Dry Zipper diagonaalne lukk, kasutatav ka tualettlukuna
Tugevdused
Põlve ja istmikutugevdused, põlvedel 3mm neopreenpehmendus
Taskud
2 pritsmete eest kaitstud lukuga taskut, 1 tasku kintsul
Õmblused
Kuumekeevitatud Nylon Tricot teibitud õmblused
Muud omadused
Nailonsokid
Pesu
Keemiline pesu
Transport ja tagastus

Ostukorvis on võimalus pärast aadressi sisestamist valida kahe erineva kättesaamisviisi vahel:

1) Harjumaa ladu: Aiandi tee 21, Viimsi (E-R 11-15.00) – Tasuta.

2) Kulleriga üle Eesti (kuni 1 nädala jooksul tellimusest) – Loe alt edasi.

 

Maksad VAID kõige kallima tooteklassi transpordi eest (näiteks paadi tellimisel kogu lisavarustuse transport tasuta.)

Paati/jäika SUP’i tellimata 20 sama kaubakategooria toodet 1 transpordihinnaga.

 

Leia oma postiindeks siit.

Postiindeksid vahemikus 10000…19999:

Paat/jäik SUP: 25€ x tellitud kogus

1-20 Aeru/täispuhutavat SUPi: 18€

1-20 Muud toodet: 12€

 

Postiindeksid vahemikus 20000…89999:

Paat/jäik SUP: 60€ x tellitud kogus

1-20 Aeru/täispuhutavat SUPi: 18€

1-20 Muud toodet: 12€

 

Postiindeksid vahemikus 90000…99999:

Paat/jäik SUP: 65€ x tellitud kogus

1-20 Aeru/täispuhutavat SUPi: 18€

1-20 Muud toodet: 12€

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu!

 

Tarneajad Eesti piires

Laos olevad tooted: kuni 14 päeva

Järeltellitavad ning tellimuspõhiselt valmistatud tooted: maksimum 4-6 nädalat

 

Näiteid ja täpsemat informatsiooni transpordi hindade kohta loe lisaks siit.

Informatsiooni ostutingimuste ja kauba tagastuse kohta loe lisaks siit.

Suurused
Suurus (cm)XSSMLXL2XL
Pikkus146.5153158.5163169.5174
Püksid (vöökohast pahkluuni)919598101105108
Jaki pikkus53.55658.56062.566
Käis697275788386
Rind104116124132140148
Puusad889296102110120